Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Půjčky na směnku

31 / 10 / 2013

Půjčky na směnku jsou v současné době stále žádanější a stávají se oblíbeným způsobem, jak si rychle obstarat finance a zacelit tak minusový stav domácího rozpočtu. O půjčky na směnku se dá také jednoduše zažádat na internetových stánkách.

Směnka – jednoduchý dlužní úpis

Půjčky na směnku jsou velmi rychle vyřízené půjčky, takže cesta k penězům není vůbec dlouhá. Na základě půjčky na směnku lze získat rozličné sumy peněz – v řádů desítek až stovek tisíc korun.

Poskytovatel půjčky na směnku se nemusí obávat o zapůjčené peníze, protože směnka mu poskytuje potřebnou míru jistoty. Klient zase získá peníze rychle a bez zbytečných průtahů.

Využití půjčky na směnku

Peníze z půjčky na směnku se v podstatě dají využít jakýmkoliv způsobem a záleží jen na každém, jak s penězi naloží. Za peníze lze zakoupit nové auto, splatit dluhy, rozjet nové podnikání apod.

Jak fungují půjčky na směnku

Zájemce o půjčky na směnku sepíše s poskytovatelem úpis, kde vyplní všechny potřebné náležitosti, řídící se směnečným a šekovým zákonem č. 191/1950 Sb. Ve směnce musí být především uvedeno: označení, že se jedná o směnku, slib zaplatit určitou sumu peněz, údaj o datu a místu splatnosti, označení osoby, které má být zaplaceno, datum a místo vystavení směnky a podpisy

Půjčka na směnku - na co si dát pozor

Před podpisem směnky by měl být člověk důkladně seznámen s podmínkami (úroky, sankce atd.) a měl by si pročíst směnku, zda jsou všechny údaje správně uvedené.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.