Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Neúčelový Osobní úvěr od KB

29 / 4 / 2013

Přemýšlíte nad sjednáním spotřebitelského úvěru, ale stále ještě váháte nad otázkou, na koho se v tomto ohledu spolehnout? Účelové i neúčelové úvěry v současné době zahrnuje ve své nabídce většina známých bankovních společností, mezi něž bezesporu patří i Komerční banka. Ty pro své klienty připravila produkt zvaný Osobní úvěr.

Nečekejte složité papírování ani zdržování

Jednou z výhod Osobního úvěru je jeho rychlé vyřízení a skutečnost, že vše probíhá bez zbytečného dokladování a papírování. Ke sjednání úvěru budete potřebovat dva platné doklady totožnosti a rovněž budete vyzváni, abyste potvrdili váš příjem – k tomu může sloužit nejen potvrzení, ale například i daňové přiznání. O úvěr lze zažádat dvěma způsoby – kontaktováním bankovního poradce nebo zavoláním na bezplatnou linku Komerční banky.

Kolik můžete s Osobním úvěrem získat?

Osobní úvěr je určený nejen občanům České republiky, ale rovněž i cizincům, kteří zde mají trvalý pobyt. Zažádat můžete o částku v rozmezí od 30 000 do 2 500 000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 72 měsíců. Při vyšších částkách se banka může uchýlit k vyžadování zajištění – to může být v podobě ručení, vkladem u KB nebo stavebním spořením u Modré pyramidy.

Žádné poplatky navíc

Osobní úvěr je Komerční bankou uzpůsoben tak, aby co možná nejvíce vyhovoval jeho klientům, kteří s ním budou maximálně spokojeni. Nemusíte se proto bát skrytých poplatků, které by byly spojeny s částečným nebo úplným splacením vašeho závazku. Rovněž vám dává možnost rozložit si splátky na delší dobu dle vašeho uvážení. Komerční banka vám rovněž nabízí i možnost pojištění splátek, což by byla vaše záchrana pro případ úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání. Člověk nikdy neví, co se může stát a mít jistotu se v tomto případě určitě vyplatí.Mnohdy může být rychlejším a jednodušším řešením půjčka od nebankovní společnosti. Existuje jich obrovské množství, jak se v nich proto co nejlépe vyznat? Není nic jednoduššího. Na našich dalších stránkách Maxi-Půjčky.cz naleznete podrobné informace ze světa rychlých půjček pro všechny. Více informací zde.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.