Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Půjčky bez příjmu

23 / 7 / 2013

Každý člověk se čas od času může dostat do složité finanční situace. Stačí, když dlouhodobě onemocní nebo dostane vyhazov z práce. I bez pravidelného příjmu však každý z nás chce i nadále vést standardní život, na takové úrovni, na jakou jsme zvyklí. Nějaké škrty a omezení pravděpodobně udělat budete muset, ale i tak jsou možnosti, jak si bez pravidelného příjmu dopomoci k nějakým penězům.

Znáte to. I když jste výdaje omezili na minimum a jakž takž vycházíte, najednou se ve schránce objeví nečekaná složenka nebo se vám něco rozbije v domácnosti. I ti největší šetřílkové se pak v nastalé situaci ocitnou bez rezervy. Jak z toho ven? Naštěstí je dnes již možné i pro lidi s nepravidelným příjmem požádat o určitou půjčku.

Kde najdete půjčky bez příjmu?

  • u nebankovních společností
  • u soukromých osob

Kde hledat půjčky bez příjmu

Splňujete-li tedy předcházející popis, měli byste nejprve na internetu, nebo i kdekoliv jinde prostudovat nabídky nejrůznějších půjček. Zaměřujte se především na úvěry, které jsou poskytovány bez doložení potvrzení o výdělečné činnosti. Možná se budete divit, ale v dnešní době naleznete obrovskou nabídku takovýchto úvěrových produktů.

Půjčky bez příjmu mohou být různé

Zaměřujte se určitě na detaily, jednotlivé půjčky se totiž mohou dosti významně lišit. V ideálním případě, byste měli zvolit takový úvěr, který vám nabídne co nejvíce pozitiv. Potom již pouze zbývá zjistit, jak o půjčku zažádat.

Sjednání půjčky

Obvyklý způsob je buď osobní návštěva finančního centra nebo společnosti, případně potom sjednání prostřednictvím komunikace na dálku, tedy internetu, nebo dnes i stále častěji mobilního telefonu.

Půjčky bez příjmu se těší obrovské oblíbenosti

Půjčky bez příjmu jsou velmi oblíbené, jsou totiž poskytnuty prakticky každému. Již za krátkou dobu se tak může vaše finanční situace o mnoho zlepšit a vy můžete začít uvažovat o novém rozjezdu.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.