Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Půjčky na občanský průkaz ihned

26 / 9 / 2013

Kdo by při žádosti o půjčku toužil po zbytečném papírování a administrativě... Když si potřebujeme půjčit peníze, potřebujeme je rychle a bez zbytečných průtahů. Dokládání příjmů nebo výpisy z účtu za poslední tři měsíce? Nic z toho k rychlosti udělení půjčky nepřispěje. Pokud na peníze opravdu spěcháte, jsou zde pro Vás půjčky na občanku ihned.

Asi není potřeba zdůrazňovat, že pro tento typ půjček asi bude zbytečné chodit do banky. Banky si své klienty při žádostech o půjčku vždycky důkladně "proklepnou" a součástí toho je také dokládání potvrzení o příjmu. Naproti tomu nebankovní společnosti s udělením půjčky takové caviky nedělají. Ale pozor - neplatí to vždy - ty větší společnosti, které se specializují na půjčky typu spotřebitelský úvěr, budou pravděpodobně potvrzení o příjmech vyžadovat.

Pokud chceme získat půjčku na občanku ihned, je optimální cesta buďto půjčka Provident, anebo některá z malých rychlých krátkodobých půjček před výplatou.

Půjčka na občanku od Providentu

Půjčka Provident je rychlá a dostupná nebankovní půjčka na občanku ihned, u které se Vás nikdo neptá ani na příjmy, a nevadí ani zápis v registru. Půjčuje se v hotovosti i na účet částka 4000 - 50000 Kč s dobou splatnsoti 45 nebo 60 týdnů. Více o půjčce Provident naleznete například zde.

Malé půjčky do výplaty

Malé půjčky před výplatou jsou krátkodobé rychlé půjčky 1000 až 5000 Kč, případně až 10000 Kč. Jdou v nabídce nejrůznějších nebankovních společností. Jedná se o úvěry na maximálně 30 dní, zpravidla s možností prodloužení splatnosti až o 3 týdny. K udělení těchto bleskových půjček stačí většinou pouze občanský průkaz, jedná se tedy o typické půjčky na občanku ihned. Peníze jsou ve většině případů zasílány na účet, některé půjčky lze získat i hotově. Více informací naleznete kupříkladu zde.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.