Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Dovolená u moře na Slevomat.cz

21 / 10 / 2012

Slevové nabídky na portálech k tomu určených se staly hitem v posledních několika letech. Hledáte už několik týdnů dovolenou u moře a ne a ne najít tu, která bude odpovídat vašim představám?

Nehledejte denně na několika portálech, ale najděte si jeden, tzv. slevový agregát, který na jednom místě soustřeďuje nabídky několika poskytovatelů slev. Zde si zajisté vyberete - sekce Slevomat dovolená u moře je přesně to, co hledáte.

Tisíce spokojených zákazníků

Tyto nákupy jsou velice oblíbené a nejedná se rozhodně o žádný podvod. Je to osvědčený způsob nakupování a má spousty spokojených zákazníků, kteří se neustále vrací. Výhodou je to, že zákazníci ušetří a obchodníci na sebe upozorní a zvýší si tak své tržby. Výhodné je to tedy pro obě strany.

Slevomat.cz

Velice oblíbeným slevovým serverem je slevomat.cz. Pokud hledáte dovolenou u moře, určitě zde najdete dovolenou přesně dle svých představ. A nejen to… Dobré je se hned na začátku registrovat a nastavit si, co vás zajímá. Potom vám budou na váš email chodit pravidelně nabídky, které vás zajímají. Můžete si i nastavit město, které vás zajímá, jestli hledáte dovolenou, zboží nebo módu apod. Pokud nechcete pravidelně otevírat zprávy v emailu, ale chtěli byste mít něco aktuálnějšího, tak není nic jednoduššího, než si zadat nastavení Slevomatu v mobilu a vše, co vás zajímá vám bude chodit přímo do mobilního telefonu.

Jak se na Slevomatu správně orientovat

Orientace na Slevomat.cz je jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Nejdříve si zadejte město, které vás zajíma, například Brno. Pokud nehledáte nic konkrétního, můžete kliknout na kategorii všechny slevy a zde „brouzdat“. Pokud hledáte něco konkrétního, třeba Slevomat dovolená u moře, klikněte na kategorii cestování. Zde najdete spoustu možností, jestli hledáte pobyt v naší republice nebo někde v zahraničí, jestli jedete ve dvou jako pár, nebo s kamarádkou nebo jestli jedete s dětmi. Jestli si chcete užívat moře nebo i cestovat a poznávat danou zemi. Výběr je pouze na vás.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.