Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Rychlá půjčka ihned 4000 Kč

13 / 12 / 2013

Ne vždy se nám náš měsíční rozpočet podaří "vychytat" tak, aby vše šlo bez zádrhelů. Stačí jedna nepředvídaná událost - nečekaná upomínka, nedoplatek, neodkladná oprava - a peníze, které jsme měli na běžný provoz domácnosti, jsou pryč. Naštěstí jsou zde tzv. malé půjčky do výplaty - podívejme se, kde nejvýhodněji získat například půjčku ihned 4000 Kč.

Feratum, Kredia, Credit Money

Půjček před výplatou je na našem nebankovním trhu celá řada. Vedle nejznámější a nejrozšířenější půjčky Feratum jsou to například Kredia půjčka, Credit Money, ViaSMS nebo CreditOn. Společným rysem těchto malých úvěrů je to, že jsou to rychlé malé půjčky v rozmezí 1000 - 10000 Kč. Získat půjčku ihned 4000 Kč by tedy neměl být problém.

Půjčka ihned 4000 i pro nezaměstnané

Další typickou těchto produktů je dostupnost - k získání půjčky nepotřebujete dokládat příjem a půjčku ihned 4000 Kč tak mohou získat i studenti, ženy na mateřské, nezaměstnaní nebo důchodci. U některých společností navíc nemusí být problémem ani to, pokud jste měli v minulosti problémy se splácením jiných dluhů a máte záznam v registrech dlužníků.

Nevýhody a rizika

Nevýhodou rychlých půjček 4000 ihned je poměrně vysoký úrok a RPSN. Pokud si půjčujete u některých méně známých společností, musíte také počítat se zvýšenými riziky. Je proto nutné si vždy důkladně přečíst smlouvu o půjčce a dotázat se na vše, co Vám není jasné.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.