Bleskové SMS půjčky 'ihned' bez registru

8 / 8 / 2015

SMS půjčky jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným typem půjčky. Jsou určeny k překlenutí krátkého období do výplaty, kdy člověku chybí pár stovek nebo tisícovek. Mezi nejrozšířenější a nejznámější SMS půjčky patří Ferratum, Zaplo, ViaSMS, CreditOn nebo EverydayPlus. Jaké jsou jejich základní charakteristiky a je mezi těmito půjčkami SMS půjčka bez registru ihned?

Půjčky až 15000 Kč až na 30 dní

Maximální výše půjček před výplatou bývá kolem 10.000 Kč, v některých případech je to více. Splatnost si může žadatel typicky zvolit až na 30 dní. Půjčka se splácí jednorázově splátkou na konci období splatnosti.

Bleskové půjčky do 15 minut

Z hlediska rychlosti se jedná o půjčky s téměř bleskovou rychlostí – není výjimkou, že peníze lze obdržet na účet již do 15 minut od schválení žádosti. Jak už název napovídá – většinou se o tyto půjčky žádá prostřednictvím SMS zprávy nebo pomocí online formuláře na internetu, takže odpadá zdlouhavé a zbytečné papírování – vše probíhá tak rychle, jak je to jen možné.

SMS půjčky bez doložení příjmů

Rovněž v dostupnosti tyto půjčky vynikají nad ostatními typy úvěrů – jsou většinou přidělovány i žadatelům bez doložitelného příjmu – důchodcům, studentům, ženám na mateřské dovolené i nezaměstnaným.

SMS půjčky bez registru

A jak to vypadá z hlediska tolerance k registrům? Některé SMS půjčky se k registrům staví striktně odmítavě, některé se k otázce nahlížení do registrů nevyjadřují. Z informací dostupných na internetu vyplývá, že k dostupným SMS půjčkám bez registru ihned patří například půjčka Ferratum. Pro získání přesných informací o konkrétní půjčce bez registru je ale vhodné kontraktovat přímo zákaznickou podporu dané společnosti.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.