Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Půjčka pro nezaměstnané hned

4 / 1 / 2013

Být nezaměstnaným je životní situace, kterou je obtížné zvládnout. Zůstat najednou bez příjmu znamená nejistotu a možné problémy. Když chybí stálý příjem, je třeba hledat rychle řešení. Některé finanční zdroje se stanou nedostupnými a v kolonce příjmy není najednou co vyplnit.

Automatický výpočet z nuly také nabídne jen nulu na zajištění finančních prostředků. Úvěr tak zůstane jen snem. Situace ale není beznadějná - a to díky půjčkám pro nezaměstnané a dlužníky.

Rychlá půjčka

Půjčky nezaměstnaným existují a jsou dosažitelné pro každého. Některé půjčky nevyžadují doložení pravidelného příjmu ani zajištění nebo ručení. K půjčení okamžité hotovosti stačí zadání jména, adresy a výše částky. K ověření někdy dojde pomocí zaslání smlouvy a jejím podepsání. Ověření také může být provedeno zasláním korunové částky na účet společnosti, která poskytuje půjčky pro nezaměstnané.

Přechodný nedostatek peněz

Pracovat dlouhá léta a potom se ocitnout na podpoře není příjemný pocit. Ale jakýkoliv přístup k penězům znamená také možnost rychlého vrácení půjčených prostředků. Jakmile zájemce získá půjčku, má dostatek prostředků pro řešení této životní situace. Může se vyplatit z dluhů, zaplatit za služby, energie a většinou mu zbude i hotovost na další hledání práce a na životní náklady. Problémy se přece musejí řešit a peníze k tomu pomohou lépe než čekání doma u počítače.

Výhodné podmínky půjčky

Svojí rychlostí a pohodlností jsou půjčky pro nezaměstnané a dlužníky velice oblíbeným finančním produktem. Zajišťují okamžitou hotovost a dostanou tak každého z nepříjemné situace. Bez peněz by se těžko sháněla práce, platily účty za telefon a poplatek za internet. A pokud má nezaměstnaný ještě jiné splátky úvěrů nebo dluhů, nedostatek peněz by znamenal velké problémy a pozdější ztráty. Půjčky pro nezaměstnané tedy nevyžadují složité vyplňování žádostí a nezkoumají přechodnou situaci bez pravidelného příjmu. Tím překlenou dobu, kdy došlo k výpadku stálého příjmu.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.