Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

SMS půjčky nonstop a bez poplatku 1 Kč

19 / 11 / 2012

Spotřebitelské úvěry jsou u nás velmi populární finanční službou. Ne každý však dosáhne na klasické půjčky od bank, které podléhají poměrně striktním pravidlům.

Právě z tohoto důvodu se na trhu objevují nebankovní společnosti, které nabízí získání půjček opravdu snadnou cestou. Stačí jen poslat SMS zprávu v příslušném tvaru a vzápětí putují peníze na váš účet.

Jak to funguje?

U rychlých krátkodobých půjček je často nutné zaslat 1 Kč poplatek jako ověření pravosti vašeho účtu. Zde to není potřeba.

Stačí prostě zaslat SMS zprávu v příslušném tvaru. Po tomto úkonu stačí počkat zpravidla jen pár desítek minut. Služby jsou poskytovány 24 hodin denně, a tak se nemusíte bát dlouhého čekání na potřebnou půjčku.

Opravdu až takto jednoduše fungují SMS půjčky nonstop a bez poplatku 1 Kč.

Kdy si půjčit?

SMS půjčky jsou vhodné pro krátkodobé financování. Je to způsobeno především tím, že se pohybují v opravdu nízkých hodnotách a jejich doba splatnosti zpravidla nepřekoná jeden měsíc.

Půjčované částky se pohybují v poměrně nízkých relacích. Většinou nepřesáhnou hranici deseti tisíc korun.

Je nutno upozornit, že není moudré půjčovat si v případě potřeby splacení jiné pohledávky. V takovém případě se můžete snadno dostat do ještě větších problémů.

Dbejte na včasné splacení! Vždy myslete na to, že benevolence nebankovních společností, které tyto drobné půjčky nabízejí, musí být něčím vykoupena. Ačkoliv jsou půjčované částky poměrně nízké, neznamená to, že poplatky za prodlení splácení budou taky. Opak je ale pravdou. Tyto drobné půjčky podléhají vysoké úrokové sazbě spolu s vysokými poplatky z prodlení splacení.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.