Důležité: Článek byl na webu publikován v minulosti a nemusí proto odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů. Doporučujeme ověřit informace i jinde.

Nové SMS půjčky v roce 2014

23 / 3 / 2013

Možná, že největší výhodou nových SMS půjček v roce 2014 je jednoduchost žádosti o půjčku a velmi rychlé, pohodlné poskytnutí opakované půjčky. Proč je možné získat peníze a jednoduše? Povězme si o tom v první části tohoto článku.

Jste li zájemce o půjčku, Vaše dobrodružství pravděpodobně začne na internetové stránce firmy půjčující peníze takzvaně pomocí SMS. A to platí i pro SMS půjčky nové 2014. Společnosti se snaží získat každého zájemce o půjčku. Na hlavní stránce tak můžete nalézt výčet různých kladů SMS půjčky.

Parametry SMS půjčky

Často zde figuruje například rozmezí peněz, které vám firma umožní získat. Dále bývá uvedeno jaké má firma poplatky za poskytnutí půjčky. Firma může uvést i pohodlnou kalkulačku umožňující ihned vypočítat kolik za půjčku bude nutné zaplatit. Firmy mají také povinnost uvádět na WWW stránce RPSN - roční procentní míru nákladů, jedná se o ukazatel zúročení půjčky nové. Na internetové stránce firmy najdete také odkazy na obchodní podmínky firmy, kde jsou uvedené důležité informace a pravidla té dané firemní půjčky. Měl by na stránce být uvedený i kontakt telefonní nebo emailový.

Získání SMS půjčky, registrace

Abyste mohli získávat SMS půjčky nové 2014, budete se pravděpodobně muset zaregistrovat / založit účet. Toto provedete vyplněním odpovídajícího formuláře na www stránce firmy. Po odeslání vašich údajů by měla nyní přebrat štafetu firma, která bude kontrolovat zadané údaje a bude asi žádat i ověření totožnosti žadatele. Po ověření totožnosti a schválení žádosti by měl mít žadatel o půjčku 2014 možnost kdykoliv odesílat SMS žádosti o půjčku. Tyto žádosti by měly být schváleny vždy během minut a hodin v pracovní dny. Před získáním nějaké nové půjčky by si měl žadatel pečlivě přečíst podmínky firmy a smlouvy se kterými bezpodmínečně souhlasí.© 2013 Půjčky-na-OP-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tento web je pouze informativního charakteru. Jeho provozovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.